Explosive Pump 800g

Explosive Pump 800g

Nitric Oxide, Nitrix, směsi s Nitric Oxidem sypké a prášek
Druh Původní cena Sleva Ušetřím Cena Množství

momentálně nedostupný
790 Kč 20% 158 Kč 632 Kč
Chci ještě lepší cenu
Aby jste získali lepší cenu přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Další informace k produktu Explosive Pump 800g
Podrobný popis
Explosive Pump 800g

Explosive pump je pumpa pro Vaše svaly. Byl navržen tak, aby tělu dodával potřebné množství energie při vysokém fyzickém výkonu. Je kombinací aktivních složek. AAKG – Argininu Alfaketoglutarátu, Citrulin malátu, Beta Alaninu, větvených aminokyselin BCAA, aminokyselin : Glutaminu a Taurinu. Směs Kreatinů zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu. Dále obsahuje přírodní Kofein a Vitamin C - přispívá udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Normálnímu energetickému metabolismu, funkci imunitního systému, ochraně buněk před oxidativním stresem, snížení míry únavy a vyčerpání.

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce.

SLOŽENÍ

Explosive Pump 800g

obsahuje: Mikronizovaný Kreatin monohydrát, Karnitin tartrát, Tri Kreatin Malát, Kreatin Ethyl Ester, Citrulin Malát, Beta Alanin, Arginin Alfa Ketoglutarát, L-Glutamin, Taurin, Sacharóza, Maltodextrin, Dextróza, Fruktóza, Guarana extrakt, Kyselina askorbová, L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin, Aroma červený pomeranč, přírodní barvivo: prášek Červené řepy, náhradní sladidlo: Sukralóza.

DÁVKOVÁNÍ

Explosive Pump 800g

Vezměte 1 polévkovou lžíci (20g) rozmíchejte ve 200ml vody, užívejte vždy po cvičení. Neužívejte větší množství než 40g během 24 hodin.

Vitamíny a minerály
ve 100 g v 1 dávce 20 g
Vitamín C 2000 mg 400 mg
Vitamíny a minerály
Vitamín C


Významný antioxidant. Zlepšuje odolnost organismus proti infekcím a nepříznivým zevním vlivům.

Vitamin C neboli kyselina askorbová je látka lehce ve vodě rozpustná. Je důležitou antioxidační látkou pro lidské tělo a je součástí řady dějů při výměně látkové v organismu. Má význam při syntéze kolagenu v pojivové tkáni, při přeměně některých aminokyselin v játrech, při syntéze steroidů v nadledvinkách, ve stimulaci dějů, které probíhají v mozku a při skladování železa v těle. Člověk si nedovede kyselinu askorbovou v těle vytvořit, je závislý na jejím příjmu potravou. Používá se k profylaxi s cílem udržet si správnou hladinu tohoto vitaminu v těle nebo při léčbě hypovitaminózy, tj. nedostatku tohoto vitaminu zejména u dětí, starších osob, kuřáků a alkoholiků. Při hypovitaminóze dochází k poškození krevních kapilár na místě buněčné výstelky, k poškození zubního lůžka, krvácení dásní, špatné hojivosti ran nebo se nedostatek vitaminu C projevuje únavností, slabostí, bolestmi v kostech, povadlou kůží. Kyselina askorbová se podává její při zvýšené spotřebě v těle, jako jsou např. virová onemocnění, stres, chlad a těžká práce. Vitaminu C se užívá také v období po nemoci, operaci a v těhotenství. Používá se také jako doplňkové léčivo při otravách některými dusíkatými barvivy. Nepodáváme při přecitlivělost na vitamin C, při výskytu ledvinných kamenů, při podávání sulfonamidů je nezbytné poradit se s lékařem! Pozor na příjem vysokých dávek vitaminu C nad 1- 2 g denně může vést k dráždění sliznice žaludku a jícnu, provázené někdy průjmy, bolestmi hlavy, slabostí, nespavosí, dále ke zvýšenému okyselení moče a ke tvorbě ledvinných oxalátových kaménků, k úbytku vitaminu B12 v těle a ke zvýšení hladiny cholesterolu. U alergiků se ojediněle může objevit kopřivka.Doporučená denní perorální dávka je okolo 50 mg (25-75 mg) denně pro dospělé a dětí nad 10 let. Dětem vevěku 3-10 let se doporučuje dávka poloviční. Potřeba vitaminu C se však značně zvyšuje při infekčních nemocech. Terapeutické dávky jsou vyšší v rozmezí 100-1000 mg denně. Dávku vitaminu C v průběhu těhotenství a období kojení konzultujte slékařem! Při podání vyšších dávek se vitamin C v těle nehromadí, jeho přebytek se vyloučí močí. Nejvýznamnějším zdrojem vitamínu C jsou u nás šípky, nať petržele, černý rybíz, jahody, kapusta, křen, zelí, paprika, pomeranč, citrón.

Vitamín C je v těle důležitý především pro:

- činnost imunity
- metabolismus vápníku
- pojivové tkáně, kolagen
- stěny cév
- zubní dáseň
- zpracování tuků
- pevnou, hladkou kůži
- silné vlasy
- zrakovou ostrost
- pozitivní náladu
- zdravé nervy
- koncentrační schopnosti
- spánek
- překonání stresu
otaznik
Aminokyselinové spektrum
ve 100 g v 1 dávce 20 g
L-Glutamin 5000 mg 1000 mg
Aminokyselinové spektrum
L-Glutamin


Nejhojněji se vyskytující aminokyselina, hraje klíčovou roli pro svalovou hmotu, v imunitním systému, důležitý zdroj energie pro ledviny, střeva a játra při dietách.
otaznik
L-Isoleucin 1250 mg 250 mg
Aminokyselinové spektrum
L-Isoleucin


Větvená aminokyselina, kterou mohou svaly využít k pokrytí zvýšené energetické potřeby.
otaznik
L-Valin 1250 mg 250 mg
Aminokyselinové spektrum
L-Valin


Větvená aminokyselina rychle přecházející do svalů, ovlivňuje absorpci některých nervových přenašečů v mozku podobně jako tryptofan, fenylalanin a tyrosin.
otaznik
Instantizovaný L-Leucin 2500 mg 500 mg
Ostatní a speciální doplňky
ve 100 g v 1 dávce 20 g
L-Karnitin tartrát 5000 mg 1000 mg
Ostatní a speciální doplňky
L-Karnitin tartrát


L-karnitin L-tartrát – krystalická forma , molekulární vazba soli (l-tartrát) a l-karnitinu báze.

Výhody: vysoká stabilita, která blokuje nežádoucí hydroskopické vlastnosti l-karnitinu báze.

Nevýhody: L-karnitin l-tartrát obsahuje pouze 68% čistého l-karnitinu, zbytek, tedy 32% tvoří sůl. S tímto faktem je nutné počítat v přepočtu dávky, kdy např. z 1000mg l-karnitin l-tartrátu získáte pouze 680 mg čistého l-karnitinu. Díky vazbě na sůl je také mírně zpomalena rychlost vstřebávání L-karnitinu.

Použití: vhodná forma pro tvorbu tablet, kapslí a tyčinek. Ve vlastním dávkování nachází své uplatnění kdykoliv během dne.
otaznik
Beta Alanin - CarnoSyn® 5000 mg 1000 mg
Citrulin Malate 5000 mg 1000 mg
Creatin Ethyl Ester 5000 mg 1000 mg
Ostatní a speciální doplňky
Creatin Ethyl Ester


Nejnovější inovace představující kreatin monohydrát vázaný na ester.

Výhody: není nutné současné dávkování cukrů, protože díky esterové formě využívá CEE odlišný transportní systém, konkrétně systém tzv. pasivní difůze, kdy dochází k vazbě na lipidy („krevní tuky“). Dochází tak k velmi rychlému vstřebávání a optimálnímu využití kreatinu.
otaznik
Guarana extrakt 2500 mg 500 mg
Ostatní a speciální doplňky
Guarana extrakt


Látka podobná kofeinu, oddaluje nástup únavy, zvyšuje vytrvalost. Spolehlivě dokáže v organizmu vyvolat energizující účinky, které přetrvávají mnohem déle než po konzumaci kávy.
otaznik
Kofein 250 mg 50 mg
Ostatní a speciální doplňky
Kofein


Jde o látku silně stimulující, její účinek je však krátkodobý. Působí přímo na centrální nervový systém, zrychluje tepovou frekvenci, zlepšuje využití tukových zásob.Zlepšuje a zpřesňuje myšlení a odstraňuje psychickou únavu.
otaznik
L-Arginine Alpha Keto-Glutarate (AAKG) 5000 mg 1000 mg
mikronizovaný kreatin monohydrát 15000 mg 3000 mg
Taurin 5000 mg 1000 mg
Ostatní a speciální doplňky
Taurin


Aminokyselina - důležitá při tvorbě žluči, trávení a vstřebávání tuků, působí jako nervový přenašeč v některých oblastech mozku a oční sítnice.
otaznik
Tri-kreatin malát 5000 mg 1000 mg
Extrakt z červené řepy 2500 mg 500 mg
Počet dávek v balení, hromadné balení, hmotnost, sazba DPH a další údaje
Celková hmotnost včetně obalu 820 g
Udává celkovou hmotnost výrobku včetně jeho obalu.
otaznik
Hromadné balení 1 ks
Udává počet kusů (kartonové množství) výrobku v hromadném balení (v kartonu)
otaznik
Sazba DPH 15 %
Měrná cena
Explosive Pump 800g 79,00 Kč / 100 g
Alternativní zboží
akční zboží
výrobce: Extrifit
799
(-20%) 999 Kč
výrobce: Reflex Nutrition
1 368
(-11%) 1 530 Kč
výrobce: Amix
618
(-10%) 687 Kč
Názory, otázky a odpovědi k výrobku ATP - Explosive Pump 800g

Ke zboží Explosive Pump 800g nebyla otevřena žádná diskuze,otázka ani odpověď. Buďte první.
Napište Váš příspěvek, otázku či recenzi.

Změna popisu a složení zboží, fotografií a cen vyhrazena. Etiketa výrobku a jeho balení se může lišit od zobrazené verze v závislosti na aktuálním balení od výrobce

0 kusů 0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.euPoužité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos